Tag: bereket tılsımları

11 Mayıs 2011

Rızık iş bereket tılsımı

Rızık iş bereket tılsımı:

Bazen kişilerin rızk konularında ya iş konularında çeşitli vesileler engel olur. Bunlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua gibi vesilelerdir. Bu tip bir durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalı. O zaman bu tür rızk-iş güç açma tılsımları güzel bir yardımcı olarak kullanılabilir. Bazı kişilerde ise bu tür bir olmadan da iş güç sıkıntısı çekebilirler. Örneğin genel piyasadaki sıkıntılarda buna sebep olabilir. Bu tür tılsımlar genel olarak taşıma veya eve dükkana, ticarethaneye asma olarak uygulaması yapılır. Özellikle bereket konusunda ise eve asma, kilere koyma, cüzdanda taşıma gibi unsurlar diğerlerine göre daha çok kullanılırlar. Eğer bahsettiğimiz Büyü gibi bağlılığa sebep olan etkiler kaldırılmazlarsa, yapılan rızık açma işin gücün rast gitmesi, yolunda olması ve bereket  işlemleri kısa süreli faydalı olabilse de ilerleyen aşamalarda tekrardan sorunlar başlar. Çizgili veya çizgisiz olabilirler. Bir kısmı okumalı olabilir. Taşıma yakma gömme serpme rüzgara  yada mekana asma içirme elbise veya vücuda sürme gösterme suya atma gibi şekillerle tatbik edilebilir. Yapım aşamasında tütsü kullanılabilir. Tılsımlar bahsinde de anlattığımız gibi şeytani yoldan yapılanları, imandan edebileceği için dikkatli olmak icap eder.

17 Mart 2011

Dükkana müşteri getirmek için vefk

TABLO 1 ayet huruf  vefk ve tılsımlardan oluşan tablo rızkın artması ve işte bereket için dükkana asılır veya üzerinde taşınılır.

TABLO 2-  ayet vefk ve hatemden oluşan bu tablo ticarethaneye asılırsa bereketini görür.Allah ın (c.c.) izni ile her afetten korunur

TABLO 3- rızık celbi için dükkana asılır yada sağ kolda taşınır

TABLO- 4 geçim sıkıntısı ve rızık için bu vefk dükkana asılır yada sağ kolda taşınır

TABLO – 5 bu vefk dükkana veya eve asılırsa bereket ve hayırlarla dolar

TABLO 6- Bu vefk dükkanın uygun bir yerine asılırsa orası müşterilerle dolar taşar

© 2014 Medyum, büyü, vefk All rights reserved - Wallow theme v0.46.4 by - Powered by WordPress - Have fun!